Hakkımızda

Temizlik firmalarından süpermarketlere, fabrikalardan okullara mekanize temizliğe ihtiyaç duyan her alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

Hedefimiz; Endüstriyel temizliğin her alanında size özel çözümler sunmak , güncel yeniliklerin habercisi olmak.

Müşterilerimize profesyonel ve sorunsuz hizmetsunmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz…

Firmamız, uzun yıllar sektörde deneyim kazanmış satış danışmanlarımızla, işletmelerin ihtiyacı olan temizlik makinalarının tespitinde yardımcı olmaktadır. Ellinin üzerindeki temizlik makinaları çeşidimiz ve özel üretim imkanlarımızla kullanım amacına en uygun olan temizlik makinası işletmelere sunulmaktadır.

Belediyeler, fabrikalar, okul kampüsleri, alış veriş merkezleri gibi yerlerde düzenli temizlik gerektiren geniş alanlar bulunmaktadır. Özellikle hastaneler, restoranlar ve oteller gibi hijyen gerektiren sektörler başta olmak üzere, hassas temizliği optimum maliyetlerle sağlamak isteyen bir çok firma için pratik çözümler sunuyoruz.

Temizlik sektöründe kullanılan profesyonel yıkama / temizlik makinaları için bakım, tamir, teknik servis, yedek parça satışı, yedek parça temini sağlıyoruz.

icon
Profesyonel Ekip

icon
Bakım & Onarım

icon
Doğru Çözümler

icon
Alternatif Çözüm

Minimum Maliyet, Maksimum Ömür

Söz konusu temizlik faaliyetleri ise işletmelerin bütçelerinde önemli bir maliyet unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden temizlik kalitesinden ödün vermeden maliyetler düşürmek, işletmeler için çok önemli bir konudur.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Müşteri İstekleri

Müşteri, firmamıza ulaştıktan sonra istekler alınır ve profesyonel ekibimiz tarafından değerlendirilir.

Uygun Çözümler

Müşteri isteklerinin değerlendirilmesi sonucunda müşteriye uygun çözüm ve fiyat teklifi iletilir.

İşe Başlama

Müşteri teklifimizi onayladıktan sonra işe başlanır ve planlama içerisinde iş teslim edilir.

Hemen iletişime geçin ve randevunuzu alın.